25.06.2019

Бізнес не задоволений роботою Укрзалізниці, — експерт

Мнения
3.09.2018

На сьогоднішній день ключовими показниками для оцінки ситуації на «Укрзалізниці» є не фізичні обсяги перевезень, а якісні характеристики. Таку думку висловив старший аналітик «Центру транспортних стратегій» Павло Руденко, відповідаючи на питання 5 каналу.

«Бізнес протягом 2018 року неодноразово відзначав погіршення ефективності роботи «УЗ», що призвело до зниження перевезення вантажів у напіввагонах за 7 місяців 2018-го на 3% рік до року. У той же період середньодобовий робочий парк піввагонів виріс на 5,25 тис. одиниць, або на 7% рік до року. За 7 місяців поточного року по 2017 року оборот піввагонів виріс з 8 до 8,7 доби», – сказав він. Читайте також На «Укрзалізниці» склалася критична ситуація з перевезеннями Експерт назвав тупикову ситуацію, коли для боротьби з дефіцитом активно нарощується вагонний парк без належного забезпечення локомотивною тягою.

«Вагони перетворюються просто в «склади на колесах», і різко зростає кількість покинутих поїздів. Від цього загальна ситуація з вантажоперевезеннями погіршується ще швидше», – зазначив Руденко.

Раніше президент ВП «Укрметалургпром» Олександр Каленков висловив упевненість, що українські металургійні підприємства через проблеми з логістикою не змогли повною мірою скористатися сприятливою ситуацією на зовнішніх ринках. Президент «Укрметаллургпрому» нагадав, що в поточному році українські меткомбінати збільшили виплавку сталі на 6% без урахування тимчасово втрачених територій.

«Але зростання могло бути не 6%, а 10% і більше. На жаль, ми не можемо оперативно і в потрібних обсягах підвезти сировину на наші підприємства, вивезти готову продукцію, і це відноситься як до металургійної продукції, так і до залізорудної сировини», – акцентував Каленков.

 • Чи знають депутати як живуть села ?

  • не всі, бо деякі не живуть в Україні 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  • так, бо тримають контакт з виборцем 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  • ні, бо далі округа не виходять 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  Всего голосов[: 0
  21/09/2018 - 25/09/2018
  Опрос закрыт
  Архив опросов