25.06.2019

НАБУ розслідує закупівлю Україною локомотивів General Electric

Другое
24.09.2018

Після звернення одного з нардепів Національне антикорупційне бюро України розслідує ймовірне перевищення цін на локомотиви General Electric, які постачають в Україну. 

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує ймовірне перевищення вартості закупівлі 30 локомотивів General Electric, які постачають в Україну. Про це йдеться в ухвалі Солом’янського райсуду Києва від 6 вересня, опублікованій у Держреєстрі судових рішень.

Детектив НАБУ клопотав перед судом про надання доступу до речей і документів «Укрексімбанку», через який проходила закупівля.

«Із заяви народного депутата України вбачається, що… лізингодавцем та лізингоодержувачем було допущено суттєве перевищення цін на вказані локомотиви в порівнянні з ринковими цінами, за якими здійснювалася поставка локомотивів іншим покупцям», – ідеться в документі.

Прізвища нардепа в Держреєстрі судових рішень не вказано. Кримінальне провадження було відкрито у квітні після ухвали слідчого судді Солом’янського райсуду.

23 лютого «Укрзалізниця» та американська корпорація General Electric уклали угоду на $1 млрд на придбання, модернізацію та спільне виробництво локомотивів. Вартість одного локомотива для української компанії становитиме $3,5 млн.

10 вересня в Україну прибув перший локомотив General Electric «Тризуб».

 • Чи знають депутати як живуть села ?

  • не всі, бо деякі не живуть в Україні 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  • так, бо тримають контакт з виборцем 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  • ні, бо далі округа не виходять 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  Всего голосов[: 0
  21/09/2018 - 25/09/2018
  Опрос закрыт
  Архив опросов