26.04.2019

«Шоу адвокатського дна», або як проходило засідання по справі Януковича

Политика
16.08.2018

Захист екс-президента Віктора Януковича хоче провести допит двох свідків попри те, що суд вирішив переходити до судових дебатів. Про це вони заявили під час засідання в четвер в Оболонському районному суді Києва, який слухає справу про держзраду екс-президента.

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича розпочалося зі скандалу.

Адвокати через відеоконференцію зв’язались із екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим та пілотом гелікоптера Аркадієм Ярощуком.

Водночас, суд вже вкотре оголосив початок дебатів та надав слово прокурору.

Прокурор Руслан Кравченко взявся зачитувати промову, але одночасно із ним почали говорити адвокати, які наполягали на допиті свідків.

Вони називали це «знущанням над правосуддям» та «злочинами щодо Януковича».

Захисники говорили, що суд також не допитав ще чотирьох заявлених ними свідків: екс-очільника МВС Юрія Захарченка, екс-міністра оборони Павла Лєбєдєва, екс-голову СБУ Олександра Якименка та екс-голову Адміністрації президента Андрія Клюєва.

Зрештою, суд розцінив дії захисту як зрив засідання та наказав видалити із зали техніку, за допомогою якою адвокати хотіли проводити допит.

«Суд просить видалити техніку, яку суд не дозволяв використовувати», – оголосив головуючий Владислав Дев’ятко.

Зокрема, вони скаржаться на перешкоджання їхній роботі, на порушення права Януковича на захист, на неправосудне рішення та участь у засіданні особи, яка не має таких повноважень – безоплатного захисника.

Обвинувачення назвало вчинки адвокатів «повним цирком», «порушенням присяги адвоката», «порушенням здійснення та зривом судового засідання».

«Це шоу адвокатського дна», – заявив прокурор Руслан Кравченко.

 

 • Чи знають депутати як живуть села ?

  • не всі, бо деякі не живуть в Україні 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  • так, бо тримають контакт з виборцем 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  • ні, бо далі округа не виходять 0%, 0 голосов
   0 голосов
   0 голосов - 0% из всех голосов
  Всего голосов[: 0
  21/09/2018 - 25/09/2018
  Опрос закрыт
  Архив опросов